Partner Akademii Piłkarskiej 2011: Wisła Kraków

 

Wisła Kraków SA podpisała w dniu dzisiejszym bezterminową umowę partnerską z naszym klubem !

„W naszym regionie jest bardzo dużo utalentowanej młodzieży, a także klubów doskonale radzących sobie ze szkoleniem dzieci. Później jednak nie mają one możliwości rozwoju, gdyż na przeszkodzie stoi po prostu brak drużyny seniorskiej. Wisła Kraków jest miejscem, które gwarantuje stałe doskonalenie umiejętności oraz przechodzenie przez wszystkie szczeble piłkarskiej kariery”- stwierdza wiceprezes klubu do spraw PR i marketingu Janusz Kozioł.

Trener koordynator Dariusz Marzec, pomysłodawca projektu, dodaje: „Współpraca z klubami partnerskim wdrażana jest w życie od kilku miesięcy. Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów jest kolejnym klubem, z którym podpisujemy umowę w ramach partnerstwa. Współpraca będzie dotyczyła nie tylko wymiany zawodników, ale przede wszystkim dzielenia się umiejętnościami i wiedzą w zakresie szkolenia młodzieży. W konsekwencji trenerzy Wisły Kraków SA będą prowadzili zajęciach w akademiach piłkarskich związanych z nami porozumieniem.

Pozostaje tylko pogratulować zarządowi klubu o podpisanie umowy partnerskiej z jednym z najpopularniejszych klubów w Polsce. Miejmy nadzieję że umowa ta odniesie pozytywne skutki, i przyniesie wiele korzyści naszemu klubowi.

Zdjęcia z tego wydarzenia TUTAJ